Zawody - Mistrzowie pływania!
Pływacy naszej szkoły podwójnymi Mistrzami Powiatu! 30 października br na Krytej Pływalni w Lipnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Drużynowym. Zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców zdobyła tytuł Mistrza Powiatu w kategorii Igrzysk Dzieci (rocznik 2006 i młodsze) i awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 27 listopada w Bydgoszczy. Równolegle odbyły się zawody w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (roczniki 2005-2003), w których drużyna chłopców z naszej szkoły w składzie: Antoni Garbarczyk, Filip Pipczyński, Gąsiorowski Kacper, Raniszewski Wiktor i Aleks Błaszkiewicz zdobyła tytuł Wice Mistrza Powiatu w pływaniu drużynowym.
Wycieczka do Bydgoszczy
W czwartek, 18.10.2018 r., uczniowie z klasy IVa i IVd wraz z opiekunami: p. Anną Baranowską, p. Patrykiem Chrabąszczewskim, p. Emilią Kaczan, wybrali się na wycieczkę do Bydgoszczy. Mieliśmy okazję odwiedzić Muzeum Żeglugi na Barce, spacerowaliśmy po zabytkowej części Bydgoszczy, zwiedziliśmy Muzeum Mydła i Brudu, gdzie mogliśmy własnoręcznie wykonać mydło. Nie zabrakło również chwil relaksu w kręgielni. W doskonałych humorach wróciliśmy do domu.
Zapraszamy
Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Lipnie zaprasza uczniów klas „0” (5,6-latki) , I, II, III z przedszkoli i szkół podstawowych z terenu powiatu lipnowskiego do wzięcia udziału w VII KONKURSIE INTERPRETACJI TEATRALNEJ DLA NAJMŁODSZYCH „Mówimy wierszem” Regulamin oraz karta zgłoszeń dostępne są na stronie szkoły Regulamin konkursu "Mówimy wierszem" 2018 Karta zgłoszenia "Mówimy wierszem"
Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca
16 października obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca. Z tej okazji uczniowie i nauczyciele „Trójki” pod kierunkiem ratowników WOPR włączyli się w bicie rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej przez jak największą liczbę osób.